Background image

Διαμονή


Η Οργανωτική Επιτροπή του Spetsathlon εξασφάλισε για όλους τους συμμετέχοντες για τις ημέρες Παρασκευή έως Κυριακή 5-7 Μαΐου ειδικές τιμές στα συνεργαζόμενα ξενοδοχεία των Σπετσών. Στα πακέτα διαμονής συμπεριλαμβάνονται το πρωινό και το late check out μετά τον αγώνα της Κυριακής.

Για τις συγκεκριμένες τιμές του κάθε ξενοδοχείου καθώς και για κρατήσεις – επικοινωνήστε απευθείας μαζί τους, ενημερώνοντας ότι συμμετέχετε στο Spetsathlon.

Ξενοδοχεία website Τηλέφωνο Παρατηρήσεις
Τιμές έως 40€                      (δεν παρέχεται πρωινό)
Condillia - 6946442764
Hotel Kamelia www.hotelkamelia.gr 6939095513
Kasteli Studios FB: Kasteli Studio Spetses 2298072854
MINA-JENNY plus.google.com 2298072385 – 6976613383
Μαρία Μπη - 2298074339 – 6973305797
ΝΙΚΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΗΣ BAYS www.alasiatravel.gr 2298074098 35€ δύο βράδια / 40€ μια διανυκτέρευση
Studios Tina Facebook Page 6974014972 – 6946651449
Villa Kriezi www.villakriezi.gr 2298074086
Villa Metaxa villametaxa.gr 2298073860 – 6945252468
Villa Moriati www.villamoriati.gr 2298073821
Τιμές έως 60€
ALEXANDRIS HOTEL www.alexandrishotel.com 2298073073 δεν παρέχεται πρωινό
Captain’s studio www.captainstudios.gr 2298074446
Condillia 2 www.spetses-condillia.gr 6937437735
FAROS HOTEL www.faroshotel.gr 2298072613
Villa Kalomira villakalomira.blogspot.gr 6971717847 ελάχιστη διαμονή 2 ημέρες | πρωινό με έξτρα χρέωση
ROUMANI HOTEL www.hotelroumani.gr 2298072244 -344
STAR HOTEL www.starspetses.com 2298072214 -462
VANAS www.vanas-apts.gr 2298077001  50€ με πρωινό, ελάχιστη διαμονή 2 ημέρες
VILLA CHRISTINA www.villachristinahotel.com 2298072218 40€ χωρίς πρωινό / 50€ με πρωινό
VILLA MARGARITA www.margaritahotel-spetses.gr 2298075152 -319
VILLA MARINA www.villamarinaspetses.com 2298072646 δεν παρέχεται πρωινό
Villa Orizontes villaorizontes.gr 2298072509 δεν παρέχεται πρωινό
YACHTING CLUB INN www.spetsesyc.gr 2298073400 ελάχιστη διαμονή 2 ημέρες
Τιμές 60€ – 74€
KLIMIS HOTEL www.klimishotel.gr 2298073725 -777
TWIN HOUSE www.twinhouse-spetses.gr 2298074432
Τιμές 75€– 95€
ARMATA BOUTIQUE HOTEL www.armatahotel.gr 2298072683
ΚΑΣΤΡΟ HOTEL www.kastrohotel-spetses.gr 2298075152 -319
ORLOFF RESORT www.orloffresort.com 2298075444
SPETSES HOTEL www.spetses-hotel.gr 2298072602
VARLAMIS APARTMENTS varlamis-apartments.greekhotel.gr 2298074983 – 6944830912 2-3 άτομα
Τιμές 100€ – 110€
ECONOMOU MANSION www.economouspetses.gr 2298073400 ελάχιστη διαμονή 2 ημέρες
NISSIA TRADITIONAL RESIDENCES www.nissia.gr 2103462879
VILLA NIKA BOUTIQUE HOTEL www.villanika.gr 2298073430
ZOE’S CLUB www.zoesclub.gr 2298074447
Τιμές 115€ – 170€
MARE MONTE BOUTIQUE HOTEL www.maremonteboutiquehotel.com 2298077122
Τιμές 190€ και άνω
POSEIDONION GRAND HOTEL www.poseidonion.com 2298074553 ελάχιστη διαμονή 2 ημέρες
Τιμή 350€
My Porto Heli Luxury Villas www.myportohelivillas.com 2108981316  παραθαλάσσιες πολυτελείς κατοικίες
VILLA IRINI Porto Heli facebook.com/VillaIriniSummerResidence 6945013531 ενοικίαση βίλας 8 ατόμων για 2 διανυκτερεύσεις

 

 

Pin It